2011. november 8., kedd

Néhány korábbi művem

Ez a torta hármunk 18. születésnapjára készült. Bár rengeteg volt a vendég, és állítólag mindenkinek nagyon ízlett, mégis megmaradt egy adag belőle.
A díszek marcipánból készültek, a bevonat pedig  fondant volt, amit a Desszertmester nevű boltban szereztem be.
Ennek a tortának egy hibája volt, mégpedig a margarin...  Rengeteg margarin kellett a krémekbe, amit én nem igazán tartok kedvező megoldásnak. (Az is lehet hogy csak engem zavart (: )

Így nézett ki teljes pompájában.

Ő pedig a nagypapám 75. születésnapjára készült.
Szeptember közepén csináltam, így a díszítés, szerintem nagyon illett az alkalomra. :)

Ez a szépség pedig októberben készült a legjobb barátnőm születésnapjára.
A recept teljesen jó volt, egyetlen hibája, hogy a krémekből túl kevés jutott a piskótalapok közé.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése