| Így nézett ki teljes pompájában. |
| Ő pedig a nagypapám 75. születésnapjára készült. Szeptember közepén csináltam, így a díszítés, szerintem nagyon illett az alkalomra. :) |
| Ez a szépség pedig októberben készült a legjobb barátnőm születésnapjára. A recept teljesen jó volt, egyetlen hibája, hogy a krémekből túl kevés jutott a piskótalapok közé. |
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése